TAMAS YEMEK OLARAK

2001 yılından beri İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında fabrikalara, işyerlerine taşımalı veya yerinde üretim hizmeti vermekle birlikte, kamuda da büyük işlere imza atan firmamız İstanbul Defterdarlığı, İstanbul Valiliği, Silivri Belediyesi, Erenköy gümrük, Karaköy gümrük, Çankırı Üniversitesi gibi kurumlara başarılı hizmet vererek bilinir tanınır izler bırakmıştır.

Yetişmiş kadro kaliteli ürün ve iş tecrübesinin birleşiminden doğan gücünü organizasyonlara da taşıyan firmamız, hizmet sektöründeki kararlılığını müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak yoluna devam etmektedir.

Şirketimizin temel amaçlarından biri temiz yemek ve ticari ahlakın getirdiği kaliteli ve lezzetli yemekler yapmak, müşteri memnuniyetinin her şeyden önce sağlanması yönündedir. Bu amaç doğrultusunda ilk gün verilen hizmet neyse son güne kadar verilecek hizmet aynı olacak şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İşini her zaman kalite ile birleştirmek isteyen firmamız, işlerini her zaman eksiksiz ve kusursuz bir şekilde zamanında başarısız sonuçlandırılmıştır. Firmamız daha kaliteli üretim ve hizmet anlayışıyla sürekli ve yenilenen kalite sistemlerinin içinde yer alarak, gelişen teknolojiyi takip ederek sektördeki başarılı konumunu korumaktadır.

Paket yemek servisi, servis yapmanın zor olduğu, yoğun çalışma saatlerinin arasında mutfak düzeni kurmaya imkânı olmayan firmalarımız için, Tamaş Yemek olarak menülerimizi istenilen ortamlara taşıdığımız hizmetimizdir. Bu hizmet ile firmalarımızı yemek zahmetinden kurtarıyor, uygun fiyatlı menülerimiz ile hızlı, kolay ve lezzetli yemek servisi sunuyoruz. Kullandığımız ambalaj düzeninde tabldot mantığı ile hareket ediyor, 4 çeşit yemek veya daha fazla yemek çeşidi ile hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Paket yemek servisi, Konumumuzun tüm şehir içi merkezlere yakın olmasından dolayı taşıma ve sevkiyat konusunda kolaylık sağlıyoruz. Mikrodalga fırın ile kolayca ısıtılabilen, kullan at kaplar ile servis ettiğimiz, paket yemek servisi hizmetimiz, firma ile belirlediğimiz menüler ile taze olarak teslim edilmektedir.

Ev Yemegi Lezzetinde Çesit Çesit Yemekler

İhtiyacınız olan her türlü yemek hizmeti için bizden teklif alın.